Святковий вечір Лауреата конкурсу вокалістів імені І.С.Козловського, соліста національного президентського оркестру Григорія Музики

12 квітня в університеті для викладачів і студентів пройшов святковий концерт фортепіанної музики, виконавцями якої був лауреат конкурсу вокалістів імені І.С. Козловського, соліст національного президентського оркестру Григорій Музика, викладачі та учні музичної школи. Презентував виконання вокальних творів відомий у Білій Церкві культурний діяч, поет і композитор Анатолій Кульчицький.

У студентів і викладачів БНАУ була нагода долучитися до скарбниці музичної творчості місцевих діячів культури, насолодитися авторською музикою і класичними творами під фортепіанний супровід, а також отримати емоційну насолоду від виконання музичних творів учнями та вчителями музичних шкіл міста.