Теорія і практика фінансової грамотності

Завжди приємно, коли колишні випускники відвідують свою «Аlma Mater», особливо коли приходять для того, щоб поділитися вже набутими практичними навичками. Саме така зустріч відбулася 21 березня на факультеті права та лінгвістики. До студентів 4 курсу напряму «Правознавство» завітав практикуючий юрист, провідний спеціаліст фінансової аналітики Рудий Д.В. та поділився практичним досвідом у сфері фінансової грамотності, як складової фінансової грамотності. Майбутні фахівці з ентузіазмом сприйняли поради професіонала, цікавились актуальною проблематикою в сфері фінансування господарської діяльності. Такі зустрічі наочно допомагають випускникам зрозуміти як отримані теоретичні знання застосовуються в практичній діяльності.

Пахомова А.О., доцент кафедри цивільно-правових наук