Тренінг для підготовки експертів із забезпечення якості вищої освіти

21 березня у Білоцерківському НАУ відбувся тренінг для експертів із забезпечення якості вищої освіти, співорганізатором якого був Інститут вищої освіти НАПН України. Учасники тренінгу ‒ керівники центрів моніторингу якості закладів вищої освіти Київщини і Черкащини, а також члени груп зі змісту і якості освіти факультетів БНАУ.

Тренінг проводили проректор з освітньої, виховної та міжнародної діяльності БНАУ Тетяна Димань, представники Центру досліджень вищої освіти (Чеська Республіка) Ян Беседа і Мікаела Шмідова та студент-експерт Євгеній Дерев'янченко (1 курс, факультет ветеринарної медицини БНАУ).

Загалом у період 01.03.2019‒05.04.2019 р. в Україні відбувається 45 подібних тренінгів, у кожному з яких тренується по 20 учасників.

Підготовлених експертів залучатимуть до процесу акредитації освітніх програм, які реалізуються в університетах, а також інституційної акредитації.

Василенко О.І., інженер 1 кат. навчально-методичного відділу
моніторингу якості освіти та виховної роботи