Тренінг для випускників "Знайти роботу легко"

За ініціативи Київського обласного молодіжного центру та управління молоді та спорту КОДА та завдяки підтримці ректорату, відділу працевлаштування та студентської ради БНАУ відбувся тренінг для випускників "Знайти роботу легко". Провела тренінг директор рекрутингово консалтингової команій "Імпульс" – Олена Рубан. Вступне слово від адміністрації мав проректор з освітньої, виховної та міжнародної діяльності Ігор Миколайович Паска, який зазначив, що здобувачі вищої освіти повинні не тільки добре володіти теоретичними та практичними навичками з майбутньої професії, а і вміти себе презентувати на ринку праці, адже від цього залежить не тільки рейтинг напрямку на якому навчався студент, а й майбутнє молодого спеціаліста. На тренінг начальник відділу працевлвштування В.А. Ліскович запросив спецаліалістів та магістрів з усіх факультетів нашої Альмаматері. Усім сподобався змістовний та повчальний тренінг і маємо надію, що у недалекому майбутньому усі випускники БНАУ знайдуть престижну і таку потрібну для нашої країни роботу, яка буде як втіхою для душі, так і добрим матеріальним благом.