Тренінг на тему: «Стратегічне планування в рамках реформи децентралізації»

25 квітня у Білоцерківському національному аграрному університеті, за сприяння Центру розвитку місцевого самоврядування програми «U-Lead» з Европою, експерт з регіонального розвитку, голова Ради Всеукраїнської федерації роботодавців в сфері туризму України, Тетяна Тимошенко, за участі кафедри публічного управління, адміністрування та міжнародної економіки для магістрантів та студентів спеціальності "Публічне управління та адміністрування" провели тренінг на тему: «Стратегічне планування в рамках реформи децентралізації».
Оскільки тема надзвичайно актуальна для нашої держави, студенти активно вступали в дискусію, висловлювали своє бачення та щиро подякували організаторам і пані Тетяні за змістовну роботу. Сподіваємось, що не менш захоплюючі зустрічі нас чекають попереду.