ENG | УКР |

Участь Білоцерківського національного аграрного університету у Міжнародній Виставці у м. Харбін (Китай)

 

З 11 – 14 жовтня  у м. Харбін КНР пройшла 7-а Харбінська Міжнародна виставка науково-технічних досягнень і Третій інноваційний форум «45° Північної широти».

Таку виставку організовують лише раз у два роки, починаючи з 2006 року.

На виставці були представлені сучасні досягнення в області біоінженерії, енергозбереження, створення нових металів, біомедицини, створення нових матеріалів, ІТ технологій, електронної інформації і сучасного сільського господарства.

В рамках виставки в місті Харбін пройшов також Другий Китайско-Український науково-технічний інноваційний форум з науково-технічного співробітництва, а також міжнародна робоча конференція на тему новітніх наукових досягнень. Українську Делегацію постійно підтримував Надзвичайний і Повноважний Посол України в Китайській Народній Республіці Олег Олексійович Дьомін, який відзначив важливість участі українських вчених у науково-технічних виставках і Форумах у КНР. Посол зауважив на тому, що такі Виставки і Форуми сприяють продуктивному обміну інноваційними технологіями, ефективному їх застосуванню, а також піднімають авторитет України на міжнародній арені.

Для участі у Харбінській Виставці і у Другому Китайско-Українському науково-технічному інноваційному форумі було запрошено Білоцерківський національний аграрний університет, представником нашого університету на виставці була доктор с.-г. наук, професор Сивик Тетяна Леонідівна.

Також на виставці були присутні делегації й інших український навчальних закладів – це Харківського державного інституту харчування і торгівлі, Інституту електрозварювання ім. Патона, Інститут проблем ендокринної патології ім. В.Я Данилевського НАМН України, з Інститут зверхтвердих металів ім. Бакуля НАНУ, Харківський національний університет радіоелектроніки, Київський політехнічних інститут, Центр НТІ і сприяння інноваційному розвитку України, Дніпропетровський національний університет тощо.

Програма перебування у м. Харбіні була досить насиченною, представники усіх делегацій працювали в інтенсивному і продуктивному режимі. Кожен учасник представляв власні наукові розробки, аргументовано демонструючи реальний науково-практичний ефект від їх застосування і впровадження у виробництво.

Делегація Білоцерківського НАУ придбала корисний досвід щодо налагодження співпраці з Китайськими партнерами.