Участь економічного факультету в інформаційному заході на тему: «Вплив пандемії коронавірусу на процес навчання в аграрних вищих навчальних закладах»

В рамках реалізації Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, аграрний сектор в Україні продовжує проходити комплексний курс реформ, зокрема щодо сталого розвитку сільської місцевості, підвищення конкурентоспроможності сільськогосподарського виробництва, підвищення якості та безпеки сільськогосподарської продукції, а також збереження природних ресурсів. З кінця 2019 року обмеження, пов’язані з пандемією коронавірусу, кидають виклик усім сферам економічного та соціального життя майже в усьому світі, у тому числі і в Україні.

Проєкт «Німецько-Український Агрополітичний Діалог» (АПД) спільно з Науково-методичним центром вищої та фахової передвищої освіти провів інформаційний захід «Вплив пандемії коронавірусу на процес навчання в аграрних вищих навчальних закладах», під час якого професор Міхаель Шмітц, викладач Університету Гіссена, доповів про вплив пандемії коронавірусу на аграрну економіку і на процес навчання у вищих навчальних закладах Німеччини. Доповідь представлена на актуальну тему, з глибоким аналізом зрушень на аграрному ринку під впливом пандемії та підготовки студентів і університетів до цифрового робочого світу. Професор Шмітц зазначив, що актуальними питаннями для досліджень аграрних економістів буде прогнозування та моделювання державних запитів, які вживаються для стримування пандемії та обговорення альтернатив. Дякуємо Науково-методичному центру вищої та фахової передвищої освіти, АПД та професору Міхаелю Шмітцу за конструктивну зустріч і доповідь, яка стане мотиватором для наших науковців, щодо подальших досліджень.