Участь НПП БНАУ у Третьому щорічному регіональному науковому симпозіумі в рамках концепції «Єдине здоров’я»

З 16 по 20 квітня в Україні відбувся Третій щорічний регіональний науковий симпозіум у рамках концепції «Єдине здоров’я» за підтримки Програми Зменшення Біологічної Загрози в Україні, відповідно до Програми з написання наукових робіт.

Представники Програми Зменшення Біологічної Загрози в Україні – Блек енд Вітч Спешиал Проджектс Корп та Метобіота сприяли зустрічі науковців з більш ніж десяти країн та 83-х установ України: науково-дослідницьких інститутів, обласних лабораторних центрів, медичних академій післядипломної освіти та закладів охорони здоров’я, аграрних та ветеринарних ВНЗ. Від факультету ветеринарної медицини Білоцерківського національного аграрного університету у симпозіумі взяла участь Ірина Рубленко – доцент кафедри мікробіології та магістри факультету ветеринарної медицини.

Дослідники представляли свої роботи у вигляді презентацій (52), коротких доповідей (44) та постерів (більше 300). Експертна комісія (Стівен Хігз, Марко де Нарді, Карен Сейлорс, Олег Лущак, Фалгуні К. Парех, Сергій Михайловський, Елізабет Валігора, Войчех Іваняк, Патрік Ейскю, Джейсон Фарлоу) визначили українських науковців для співпраці з міжнародними експертами з метою допомоги аналізу даних, підготовки та опублікування статей тощо.

Даний захід не лише надає унікальну можливість українським дослідникам презентувати свої дослідження, а й сприяє впровадженню нових наукових підходів, накопиченню та удосконаленню знань, покращуючи обізнаність щодо ризиків для здоров’я тварин та людей.

Рубленко І.О., доцент кафедри мікробіології та вірусології