Участь у науково-практичній конференції «Рибне господарство України – реалії надії та сподівання»

28 квітня у Львові за сприяння ТзОВ «Шувар» відбулася науково-практична конференція «Рибне господарство України – реалії надії та сподівання».

Про стан та перспективи галузі рибного господарства України цікаво розповів директор інституту рибного господарства України, академік НААН Грициняк І.І. Завідувачем кафедри водних біоресурсів ЛНУВМ ТА БТ ім. С.З. Ґжицького доцентом Божиком В.Й. розглядалося питання стану рибного господарства та аквакультури у західних областях України. На конференції широко будо представлено інтенсивний розвиток форелівництва та осетрівництва в Україні, проблеми з якими стикаються працівники індустріальної аквакультури та споживачі продукції. Зокрема, про аспекти безпечності продукції аквакультури доповідала завідувач кафедри іхтіології та зоології БНАУ доцент Гриневич Н.Є.

У  науковій та практичній дискусії взяли участь науковці Львівських ВУЗів, голови фермерських господарств та директори переробних та торгівельних рибних підприємств.

Гриневич Н.Є., доцент