Участь університету у народному гулянні «Масляна»

Масляна протягом багатьох століть зберегла характер народного гуляння. Всі традиції Масляної спрямовані на те, щоб прогнати зиму і розбудити природу від сну. Масляну зустрічали з величальними піснями на снігових гірках. Символом Масляної було опудало з соломи, обряджене в жіночий одяг, з яким разом веселилися, а потім ховали або спалювали на вогнищі разом з млинцем, яке опудало тримало у руці. У неділю таке дійство пройшло у парку ім.Т.Г. Шевченка з піснями, млинцями та ще й смачним борщем і варениками, якими гостинно пригощали усі факультети БНАУ. Оцінювали кулінарну майстерність викладачів та студентів поважне жюрі: міський голова Г.А. Дикий, проректор з наукової та інноваційної діяльності БНАУ В.В. Сахнюк і прекрасну половину людства представила начальник навчальної частини Л.П. Хахула. Жюрі звертали увагу на гостинність, презентацію страв і смакові якості. За результатами конкурсу, усіх було нагородженно в різних номінаціях, але найгостиннішим, за версією жюрі, виявився факультет ветеринарної медицини. Не можна оминути увагою і факультет права та лінгвістики, який виявся найсильнішим у БНАУ і став абсолютним переможцем у перетягуванні каната. Щоб не говорили, а свято видалося на славу. Дякуємо організаторам заходу: ректору Анатолію Степановичу, голові профкому БНАУ В.М. Недашківському, адже за їх підтримки накрили такі пишні та багаті столи і всім, хто долучився до організації дійства. Сподіваємось, що ще не раз зберемося у такому теплому і гостинному університетському колі.