Участь викладчів університету у Міжнародному Інформаційному тижні Програми Європейського Союзу Еразмус+

 

Протягом минулого тижня викладачі факультету права та лінгвістики доцент Пахомова А.О., доцент Ковальчук І.В., доцент Сімакова С.І. та старший викладач Мельник О.Г. відвідали наукові заходи в рамках Інформаційного тижня організованого Національним Еразмус+ офісом в Україні (Проект ЄС) спільно з Представництвом Європейського Союзу в Україні, Виконавчим Агентством з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (ЕАСЕА), Міністерством освіти і науки України у тісній співпраці з Національними агентствами Еразмус+ (Іспанія, Німеччина, Сполучене Королівство), Національними Еразмус+ офісом в Казахстані та закладами вищої освіти в м. Києві.
Учасники ознайомились з окремими проектами напряму Жан Моне та Марії Кюрі-Складовської в рамках програм ГОРИЗОНТ 2020 та Еразмус+.
Обговорювався широкий спектр можливостей для студентів та співробітників університету, але при цьому було наголошено на складних конкурсних засадах та основних вимогах, серед яких високий рівень знання іноземної мови та сильна мотивація, для того щоб переконати іноземних партнерів що саме ви варті участі в конкурсі. Що ще окремо стосується викладачів – дуже важливо обрати серйозну та глобальну тематику дослідження, пошуки вирішення найважливіших проблем сьогодення що вплине на всю європейську спільноту та світ в цілому, для того щоб саме ваша програма була профінансована.
На захід були запрошені представники та куратори різних програм з університетів-партнерів які ділились інформацією щодо грандів та стипендіальних програм.
 
До уваги для вас важливі посилання:
 
Керівництво до програми Еразмус+ (Programme Guide): https://ec.europa.eu/info/funding-tenders_en
Пошук грандів та стипендій Еразмус+: https://euraxess.ec.europa.eu/
Центр європейських ініціатив: http://www.eu.sumy.ua/ua/center/
Німецька служба академічних обмінів. Наукові стажування для викладачів ВНЗ та науковців. Двосторонній обмін науковцями.Наукові стипендії у Німеччині: http://www.daad.org.ua/ukr/stipendien.htm
Публікація та описи проектів Жана Моне: http://erasmusplus.org.ua/erasmus/zhan-mone/konkursy.html
Гранди та проекти програми Марії Склодовської-Кюрі в рамках Горизонт-2020:
Пошук подій та грантових програм в рамках Горизонт-2020: https://www.iprhelpdesk.eu/node/2598
 
 
Мельник О.Г., канд. юрид. наук., старший викладач