Україна перемогла в міжнародному турнірі в Китаї!

1 травня 2016 року розпочався міжнародний товариський турнір з баскетболу в м. Урумчі (Китай), в якому взяла участь українська команда, в неї ввійшли відомі гравці нашої країни: Ернест Ткачук, Максим Лук’янов, Максим Луценко, Крістіан Луговцов, Денис Іванов, Тарас Пономаренко, Сергій Юрченко, Антон Буц, а також Дмитро Дятловський – випускник економічного факультету БНАУ, старший викладач кафедри фізичного виховання БНАУ, Роман Гуменюк – випускник економічного факультету БНАУ.

В змаганнях також приймали участь:

- Zhejiang Golden Bulls (збірна першого дивізіону Китаю);

- Manresa (команда з гравців другого дивізіону Іспанії);

- Westchester Knicks (команда американських легіонерів, які виступали в першій лізі Китаю).

В перший день змагань українці обіграли китайську команду з рахунком 97:80, а американські легіонери перемогли іспанців.

У другий день українці, поступаючись іспанцям впродовж всієї гри, змогли змінити рахунок на свою користь в останні 10 хв і перемогли (78:75).

Остання зустріч була найважчою та цікавою. Американці вийшли на матч під проводом Хассана Адамса, за плечима якого значився досвід виступів в НБА (New Jersey Nets и Toronto Raptors). Однак наші не розгубились перед грізними суперниками і неочікувано легко перемогли з перевагою в 30 очок. Феєричну гру продемонстрував захисник України Максим Луценко, який забив в кільце США 47 очок.

1 ряд, перший справа – Дятловський Дмитро

3 ряд, другий справа – Гуменюк Роман