Урочистості з нагоди Дня працівника лісу

У третю неділю вересня своє професійне свято – День працівника лісу, відзначають люди, які  стоять на варті порядку в лісовому господарстві.

16 вересня на агробіотехнологічному факультеті БНАУ відбулися урочистості з нагоди Дня працівника лісу.

Привітання з нагоди свята отримали науково-педагогічні працівники кафедри лісового господарства, студенти та випускники спеціальності «Лісове господарство».

У вітальному слові свою шану до тих, хто не байдужий до проблем лісового господарства, сприяє його збереженню та примноженню, виховує молоде покоління майбутніх працівників лісу, висловили перший проректор, професор С.В. Мерзлов  і декан факультету, доцент В.С. Хахула.

Представник Ради роботодавців, головний лісничій ДП «Білоцерківське лісове господарство» А.Б. Костянюк та завідувач кафедри лісового господарства, доцент В.М. Хрик привітали присутніх та окреслили  завдання галузі лісового господарства та особливості професії у вимірі сьогодення.

Сумлінна і ефективна праця на розвиток лісівничої освіти, високий професіоналізм співробітників кафедри були відмічені подяками Білоцерківського НАУ, які вручили доценту С.М. Левандовській, доценту Т.П. Лозінській, старшому лаборанту О.П. Шитій.

Кращих студентів 2-4 курсів було нагороджено почесними грамотами за відмінне навчання та активну громадську діяльність.

Продовжуючи традицію попередніх років, студенти і викладачі кафедри посадили пам’ятне дерево на території університету.

Цього року таким подарунком став ліріодендрон тюльпановий (тюльпанове дерево).