Урочистий захід, присвячений Дню студента

Ми відсвяткували День Студента!

Святкові заходи проходили 22 листопада в актовій залі університету, організаторами, традиційно, були самі ж студенти.

Керівництво університету теплими словами, грамотами й нагородами привітало найактивніших і найталановитіших студентів у наступних номінаціях: «Академічний Олімп», «Олімп громадського визнання», «Олімп наукових досягнень», «Олімп спортивних досягнень», «Олімп досягнень у культурно-масовій роботі».

А для студентства й гостей свята було підготовлено творчі номери та музичні вітання. Глядачі мали змогу насолодитись сучасною хореографією, вокалом і спортивними номерами. Варто згадати й  про справжню родзинку свята – виступ «найсолодшої команди» КВК БНАУ «Чорнозем в шоколаді». Вони, як і завжди, гумористично представили наше студентське життя й викликали нестримний сміх у всіх – від викладачів до студентів. Не менше захоплення у глядачів викликали виступи творчих колективів БНАУ “Promotion”,  «Молодість», сольні номери Єлизавети Мушинської та Антона Василевського, дует Христини Яворської та Альони Городецької!

Тож наші студенти сповнені талантів і здібностей, наснаги й активності в пошуках! Вітаємо всіх зі святом, і хай нам щастить!

Замісник голови Інформаційного комітету студентської ради Пампуха Алла