Весняна толока біля гуртожитку № 7

Не так давно студентську раду 7-го гуртожитку очолив Омельчук Роман, студент 2 курсу СП(б) ФВМ. Він відразу ж активно приступив до роботи, завзято й відповідально виконує свої обов’язки, що, звичайно ж, не залишилося не поміченим. Роман особисто бере участь у кожному заході, що проводиться в гуртожитку, розробив нову, можна сказати досить жорстку, систему перевірки санітарно-гігієнічного стану кімнат, а також склав розклад щотижневого чергування студентів на кожному поверсі гуртожитку.

За ініціативи Романа Омельчука розпочато традиційне весняне прибирання прилеглої до гуртожитку № 7 території. З першим теплом мешканці гуртожитку, взявшись за інвентар, приступили до роботи. Працювали студенти злагоджено, у невимушеній та, навіть, веселій обстановці, чому сприяла запальна музика. Підтримала ідею своїх мешканців та допомогла з організацією робіт комендант гуртожитку № 7 Ліскович Олена Володимирівна. Плідно попрацювавши, студенти, хоч і стомлені, але задоволені власною працею, розійшлися по кімнатах чаювати та відпочивати.

Студентська рада ФВМ та адміністрація гуртожитку висловлює вдячність голові студентської ради гуртожитку № 7 Роману Омельчуку та всім студентам, які взяли участь у першій весняній толоці.

Залозна Дар’я, голова студентської ради ФВМ

Ліскович О.В., комендант гуртожитку № 7