Чи багато хто з нас пам'ятає свій родовід? Очевидно, що таких небагато, хоча у давнину було за обов'язок знати поіменно свій родовід до сьомого коліна. Пам'ять про своїх пращурів була природною потребою людини. Триматися свого родоводу, оберігаючи в такий спосіб сімейні реліквії і традиції, передаючи їх у спадок нащадкам, було важливо.

З історії цього питання та сучасних історичних досліджень за напрямом студентам розповів відомий місцевий історик, український генеолог, краєзнавець, кандидат історичних наук Чернецький Євген Анатолійович.

Відкрита лекція для студентів першого курсу економічного факультету з теми «Генеалогія: наука про вивчення родоводу» відбулася 15 листопада у Білоцерківському НАУ.

Євген Анатолійович розповів аудиторії про те, що кожна людина має своє коріння, відображене в житті її пращурів, які зробили значний генетичний, культурний і психогенеалогічний внесок в її становлення та розвиток. Наша свідомість і підсвідомість зберігає інформацію про тисячолітній досвід виживання, набутий предками у різноманітних складних умовах життя. Не скористатися цим – велика втрата. Адже розуміння свого місця в світі та життєвого призначення починається зі знання свого родоводу.

Члени гуртка журналістики: Діана Черненко, Журбенко Оксана, Бондарець Аліна

Запис виховного заходу – за посиланням https://www.youtube.com/channel/UCscW-EqOmijs7FqVj5PivnA