Відкрита лекція доктора с.-г. наук Р.В. Ставецької «Сучасні методи досліджень у селекції»

Оцінка корів за екстер’єром є важливим елементом селекційного процесу, оскільки ці ознаки певною мірою зв’язані з рівнем молочної продуктивності. Екстер’єр пов'язаний з конституцією, продуктивністю, відтворною здатністю, здоров’ям і довговічністю тварин. Тому відкрита лекція завідувача кафедри генетики, розведення та селекції тварин доктора с.-г. наук Ставецької Р.В. на тему: “Сучасні методи досліджень у селекції” мала наукове і практичне значення. Лекція була прочитана для студентів ОР «Магістр» 2 року навчання за спеціальністю «Розведення та селекція тварин». Лекція проведена у формі полілогу, творчий підхід, велика кількість слайдів, знання викладеного матеріалу дозволило донести інформацію до студентів і зробило її цікавою.

Доцент Старостенко І.С.