Відкрита лекція кандидата вет. наук, асистента кафедри нормальної та патологічної фізіології тварин Ємельяненко А.А.

28 березня на кафедрі нормальної та патологічної фізіології тварин була проведена відкрита лекція кандидата ветеринарних наук, асистента Ємельяненко А.А. для студентів 1 курсу біолого-технологічного факультету на тему: «Фізіологія травлення».

Лектор ознайомив студентів з поняттям процесу травлення, сутністю, типами та його функціями. Студентам висвітлено класичні та сучасні методи вивчення слиновиділення в процесі травлення, його регуляція та механізми секреції слинних залоз.

Викладання матеріалу було простим для сприймання аудиторією, повчальним, повною мірою ілюстрованим. Студенти та запрошені науково-педагогічні працівники з задоволенням слухали лекцію та позитивно її оцінили.

Співробітники кафедри нормальної та патологічної фізіології тварин та запрошені ННП