Відкрита лекція професора В.С. Бомка

З того часу, як люди одомашнили  тварин проблеми високоякісної і збалансованої годівлі стають дедалі  важливішими. Тому необхідно їх вирішувати і запроваджувати нові методики для ведення ефективного господарювання. Такими словами розпочав свою промову лектор, професор В.С. Бомко, на  лекію на тему: "Годівля високопродуктивних корів за різного фізіологічного стану та різних фаз лактації". Окрім студентів-магістрантів на лекцію завітали ще викладачі факультету і всі із захватом слухали матеріал, година і двадцять хвилин, які розраховані на заняття промайнули, як одна мить і навіть на завершенні студенти та викладачі задавали масу питань, які їх зацікавили, а на них радо відповідав Віталій Семенович. Усім дуже сподобалось студенти дякують своєму вчителю і обіцють старанно опрацювати і вивчити викладений матеріал.