Гостьова лекція учених Полоцького державного університету

23-27 жовтня у Білоцерківському НАУ перебувала делегація викладачів Полоцького державного університету (м. Новополоцьк, респ. Біларусь).

У рамках візиту 26 жовтня зав. кафедрою архітектури інженерно-будівельного факультету ПДУ, канд. іст. наук Овсєйчик В.Є. провів відкриту лекцію-полілог на тему «Садово-паркове мистецтво стародавнього світу».

Лекцію відвідали викладачі кафедри садово-паркового господарства; лісівництва, ботаніки та фізіології рослин; технологій у рослинництві та захисту рослин: Роговський С.В., Олешко О.Г., Іщук Л.П., Марченко А.Б., Філіпова Л.П., Лозінська Т.П. , а також студенти 3-5 курсів спеціальності «Садово-паркове господарство».

Перед гостями виступила асистент кафедри СПГ БНАУ Жихарева К.В., яка розповіла про систему громадських просторів та перспективи розвитку м. Біла Церква.

Після лекції для гостей університету була проведена екскурсія на Замкову гору – пам’ятку археології національного значення, де відбулась зустріч з архітекторами Жихаревим Р.А. та Міщенком В.В., які розповіли про історію Замкової гори та історію створення новозбудованого храму св. Георгія. екскурсія справила приємні враження на відвідачів.

Як результат візиту – було заключено угоду про співпрацю в сфері освіти та науки між кафедрою садово-паркового господарства БНАУ та кафедрою архітектури Полоцького державного університет з метою налагодження міжнародних зв’язків, обміну студентами для навчання, встановлення дружніх взаємовідносин між двома країнами.

Жихарева К.В., ас.каф. садово-паркового господарства