Відкрита лекція за участі учених Полоцького державного університету

23-27 жовтня в Білоцерківському НАУ перебувала делегація викладачів Полоцького державного університету (м. Новополоцьк, респ. Біларусь), під час якої, 26 жовтня була проведена відкрита лекція-полілог для студентів 3-5 курсів спеціальності «Садово-паркове господарство» на якій виступив зав. кафедрою архітектури інженерно-будівельного факультету ПДУ, канд. іст. наук Овсєйчик В.Є. з темою «Садово-паркове мистецтво стародавнього світу» та асистент кафедри СПГ БНАУ Жихарева К.В., яка розповіла про систему громадських просторів та перспективи розвитку м. Біла Церква. Лекцію відвідали викладачі кафедри садово-паркового господарства; лісівництва, ботаніки та фізіології рослин; технологій у рослинництві та захисту рослин: Роговський С.В., Олешко О.Г., Іщук Л.П., Марченко А.Б., Філіпова Л.П., Лозінська Т.П., Ткаченко М.В (економ.фак-т). Після лекції гостям університету була проведена екскурсія на Замкову гору – пам’ятку археології національного значення, де відбулась зустріч з архітекторами Жихаревим Р.А. та Міщенком В.В., які розповіли про історію Замкової гори та історію створення новозбудованого храму св. Георгія, яка справила приємні враження на відвідачів.

Як результат візиту – було заключено угоду про співпрацю в сфері освіти та науки між кафедрою садово-паркового господарства БНАУ та кафедрою архітектури Полоцького державного університет з метою налагодження міжнародних зв’язків, обміну студентами для навчання, встановлення дружніх взаємовідносин між двома країнами.

Жихарева К.В., ас.каф. садово-паркового господарства