Відкрите практичне заняття доцента кафедри лісівництва,ботаніки і фізіології рослин Філіпової Л.М.

25 жовтня доцент кафедри лісівництва,ботаніки і фізіології рослин Філіпова Лариса Миколаївна провела відкрите практичне заняття для студентів 2 курсу спеціальності "Садово-паркове господарство" на тему "Фотосинтетичні пігменти". Під час пратичного заняття студенти навчилися проводити екстракцію та розподіл витяжки рослинних пігментів різними методами, дослідили флуоресценцію та вибіркове поглинання спектрів фотосинтетичними пігментами, а також хімічні властивості хлорофілів. Виконання кожного досліду супроводжувалося відеоматеріалами з ходом виконання роботи, що сприяло кращому засвоєнню студентами методики виконання окремих дослідів. Відкрите практичне заняття відвідали викладачі кафедри лісівництва, ботаніки і фізіології рослин (Стадник А. П., Левандовська С.М., Андрієвський В.В. та ін.), а також представники інших кафедр (Недашківська Т.М., Панченко Т.В., Марченко А.Б., Павліченко А.А.) та деканату (Крупа Н.М.). Щиро вдячна усім присутнім, а особливо розумним і допитливим студентам СПГ!

Філіпова Л.М., доцент кафедри лісівництва, ботаніки і фізіології рослин