Відкрите заняття англійською мовою «Ecology of photosynthesis» доцента кафедри прикладної екології Т.О. Грабовської

13 квітня 2016 року для здобувачів вищої освіти 1 курсу екологічного факультету відбулося відкрите заняття англійською мовою з дисципліни «Екології рослин» за темою «Ecology of photosynthesis», що підготувала і провела доцент кафедри прикладної екології Т.О. Грабовська. Першокурсники з цікавістю сприймали наданий в ілюстрованій формі матеріал. Упродовж лекції Тетяна Олександрівна ознайомила студентів з процесом фотосинтезу залежно від умов навколишнього середовища.

Студенти продемонстрували розуміння змісту матеріалу та вміння спілкуватися на професійну тему англійською мовою. Використані під час заняття методи групової роботи, предметної бесіди, а також добре підібрані змістовні ілюстрації отримали схвальну оцінку колег, присутніх на заході. У процесі обговорення відкритого заняття відзначено його позитивні моменти: вільне володіння лектора матеріалом, високий методичний рівень викладання, чіткість формулювання основних понять, структурованість та логічність матеріалу лекції, вміння вдало використовувати змістовні приклади, а також поінформованість лектора щодо останніх інновацій у екології.

Доцент кафедри екотрофології Т.Г. Мазур