Відкриття спеціалізованої аудиторії на економічному факультеті

Для розвитку професійних навичок наших студентів викладачі кафедри фінансів, банківської справи та страхування створили спеціалізовану аудиторію, де представлені елементи захисту банкнот (ауд.131, центральний корпус).

Для здобуття знань і умінь у сфері фінансів, банківської справи та страхування на макро- і мікрорівнях, необхідно ефективно здійснювати дослідження фінансових систем, розв’язувати складні спеціалізовані та управлінські завдання, наукові і прикладні проблеми при впровадженні інновацій в професійну діяльність у динамічному середовищі, саме тому в цій аудиторії Ви можете побачити банкноти всіх номіналів: від 1 гривні до 500 грн та їх головні елементи захисту : водяний знак, портрети видатних діячів історії та літератури України, які виконані рельєфним друком, зображення історико-архітектурних пам`яток України та інші елементи.