Відкритий захід з перегляду фільму "Врівноваження терезів" у рамках проекту ЮрФем_мережування

На факультеті права та лінгвістики Білоцерківського національного аграрного університету, на реалізацію меморундуму про співпрацю між Асоціацією жінок-юристок України «ЮрФем» та Юридичною клінікою «Право і практика», відбувся відкритий захід з перегляду фільму "Врівноваження терезів" режисерки Шерон Роуен у рамках проекту ЮрФем_мережування.

На захід також було запрошено директора Білоцерківського міського центру Безоплатної вторинної правової допомоги Оксану Сергіївну Сірик і начальника юридичного відділу КП БМР житлово – експлуатаційна контора №6 Альону Іванівну Ковбасюк-Боброву.

Студентки та студенти взяли активну участь в обговоренні проблем, які розкривалися у фільмі, стосовно можливостей реалізації жінок-юристок у професії правника. Також визначали шляхи усунення проблем в Україні, що пов'язані з гендерними упередженнями, яким протистояли та продовжують протистояти жінки у всьому світі.