ENG | УКР |

Віртуальна екскурсія «Пізнай Німеччину через її мову»

 

В університеті велику увагу надають профорієнтаційній роботі, адже вибір майбутньої професії – це доленосний крок в житті молодої людини, від якого залежить її подальша самореалізація та життєвий успіх. Всі структурні підрозділи університету вибирають різні форми роботи з профорієнтації щоб допомогти молодді зробити виважений, усвідомлений вибір, з урахуванням особистісних інтересів, нахилів і можливостей. Мета кожного заходу – донести до молоді інформацію про професії, які можна отримати в університеті, затребуваність спеціалістів цих професій на сучасному ринку праці.

За ініціативи декана факультету права та лінгвістики Борщовецької В.Д. та директора наукової бібліотеки Бачинської Н.А. відбулася зустріч з учнями 10-А та 10-Б класу Білоцерківського колегіума разом з їхнім класним керівником Бондаренко Оксаною Василівною на віртуальній екскурсії «Пізнай Німеччину через її мову».

Всі учасники екскурсії «відвідали» історичні місця Німеччини, дізналися про цікаві факти із життя мешканців країни (особливо молодді), відчули красу її природи. Проводили екскурсію завідуюча бібліотеки-філіалу №5 Власенко Оксана Олександрівна, викладачі і студенти БНАУ, які неодноразово відвідували Німеччину, вивчили її історію, культуру, звичаї і все завдяки тому, що знають німецьку мову.

Студентки 4 курсу факультету права та лінгвістики Сойма Вікторія, Музика Мирослава і Чеботарьова Аліна проводили віртуальну екскурсію на німецькій мові одночасно перекладаючи на українську. Старшокласники із захватом і цікавістю сприймали розповідь на іноземній мові, намагалися запам`ятати німецькі слова. В цьому їм допомагала старший викладач кафедри іноземних мов Рєзнік Віта Григорівна, яка розповіла про значимість знання іноземної мови в сучасному житті, наголосила, що Білоцерківський національний аграрний університет дає можливість вивчення і подальше вдосконалення іноземних мов. Разом з директором наукової бібліотеки розповіли про студентське життя в стінах БНАУ, умови вступу до нашого університету, ознайомили з історичною літературою.

                                                          

Бачинська Н.А., директор наукової бібліотеки