Вітаємо нашу університетську молодь з Міжнародним днем студента!

У житті є неймовірний і цікавий час – пора студентства, коли відкриваються нові можливості та блискучі перспективи. У Білоцерківському національному аграрному університеті є всі умови для того, аби молоді та креативні реалізували свій науковий потенціал, творчі можливості та стали справжніми професіоналами аграрної галузі, гідними продовжувачами пращурів-хліборобів.

Щиро вітаємо прекрасну молодь нашого славетного «аграрного»! Студенти завжди були волелюбною, незалежною та свободомислячою частиною суспільства. В вас сконцентровані всі таланти, любов до життя та батьківської землі. Ви, юні розумники та розумниці, надихаєте нас, викладачів, на активну роботу задля виховання молодого покоління та становлення кваліфікованого фахівця різнопланового аграрного напряму. Студентські роки для кожного здобувача вищої освіти – це дійсно веселі, радісні, легкі й безтурботні часи, які, водночас, поєднані з кропіткою працею, і за сучасних умов вимагають більшої координації та зусиль, найвдаліших пошуків і кмітливості.

Бажаємо нашим студентам щасливого сьогодення, добра та наснаги! Хай Ваші знання й навики заколосяться щедрою нивою успіху! Хай втілюються в життя плани, задуми та сподівання!

Від імені колективу НПП, декан ФВМ, професор Головаха В.І.