Вітаємо переможців І етапу студентської олімпіади з "Ветеринарної медицини“

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України 25 квітня 2016 року на факультеті ветеринарної медицини був проведений І-й етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності ˮВетеринарна медицина“ серед студентів випускних курсів.

Оргкомітет очолював Головаха Володимир Іванович – д-р вет. наук, професор, завідувач кафедри терапії та клінічної діагностики.

В олімпіаді взяли участь 12 студентів (3 СП (б) та 4 (б) курсів), які змагалися у знаннях із акушерства, терапії, хірургії, паразитології, патологічної анатомії, епізоотології та ветеринарно-санітарної експертизи. Визначали переможців за результатами усного оцінювання знань студентів за 10-ти бальною шкалою. Критерієм оцінювання були глибина знань, можливість логічного мислення, відповіді на поставлені запитання та уміння вирішення ситуаційних завдань.

До складу журі увійшли провідні науковці факультету ветеринарної медицини. Оцінювали знання студентів журі у складі: професорів: Головаха В.І. (голова), Рубленко С.В.; доцентів: Власенко С.А., Гончаренко В.П., Утеченко М.В., Царенко Т.М., Хіцька О.А.

За результатами І етапу студентської олімпіади визначено 3 переможці: Білик Богдан Павлович (1 місце; 3 СП(б) курс, 2 група);

Мартиненко Аліна Ігорівна (2 місце; 4 (б) курс, 1 група);

Свірська Наталія Мирославівна (3 місце, 3 СП(б) курс, 4 група).

Ці студенти будуть представляти університет на Всеукраїнській студентській олімпіаді у Дніпропетровську.

Бажаємо їм подальших успіхів та перемог!

Декан ФВМ, Івасенко Б.П.

Відповідальна за проведення олімпіад на факультеті Тишківська Н.В.