Вітаємо переможців конкурсу на кращу кімнату серед мешканців-іноземців гуртожитку №7

19 та 25 січня в гуртожитку № 7 була проведена перевірка стану кімнат, у яких мешкають іноземні громадяни-слухачі курсів мовної підготовки та здобувачі вищої освіти.

Комісія, яка складалася з коменданта гуртожитку № 7 Олени Володимирівни Ліскович, працівників гуртожитку, кураторів кафедри мовної підготовки, оглянула кімнати, зробила висновки щодо санітарного стану помешкань, збереження енергоносіїв, ставлення іноземців до майна університету. Також була проведена додаткова бесіда з новими мешканцями-іноземцями щодо правил проживання в гуртожитку.

Комісія визначила переможців конкурсу на найкращу кімнату серед мешканців-іноземців. Найліпшою чоловічою кімнатою визнано помешкання № 173, де живуть юнаки з Індії на чолі зі старостою Сукдіпом Сінгхом, слухачем групи № 2 мовних курсів. Хлопці тримають кімнату в чистоті, чемно поводяться, виявляють ініціативу, коли в гуртожитку проходять прибирання.

Серед найохайніших жіночих помешкань перемогу здобула кімната № 172. У цій затишній оселі дружно живуть, разом виконують домашні завдання, змістовно проводять своє дозвілля дівчата з Еквадору, Камеруну. Староста кімнати Ноелія Мендіета, студентка економічного факультету, гарно співає під акомпанемент гітари сусідки Карен Пасес, студентки ветеринарного факультету.

Вітаємо переможців і зичимо успіхів у другому семестрі!

Ліскович О.В., комендант гуртожитку №7 БНАУ

Будугай О.Д., Будугай А.О.,  Димань Н.О., куратори кафедри мовної підготовки БНАУ