Вітаємо учасників ІІ всеукраїнської студентської олімпіади з хімії

З 23 по 25 квітня у НУБіП проходив ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з хімії студентів ВНЗ України. До участі у ній заявлені 97 учасників з 35 вишів з Києва, Харкова, Сум, Запоріжжя, Львова, Одеси, Чернігова, Миколаєва, Дніпра, Тернополя, Білої Церкви та інших.

З урахуванням особливостей підготовки за різними спеціальностями та у ВНЗ різного спрямування, учасники змагалися у 4-х секціях: Наші студенти Боровський Микола та Нікольський Артем (студенти БТФ) – за програмою неорганічної, аналітичної та органічної хімії – для спеціальностей екологічних, аграрні науки та продовольство, технологічних; Сомкіна Ірина (ФВМ) – за програмою для спеціальностей медичних, ветеринарних, охорони здоров’я. Ті, хто обрав змагання з хімії – свідомо обрав для себе складний, але цікавий і перспективний шлях, зауважив голова журі професор Володимир Копілевич. Олімпіада проходила у два дні – теоретичні змагання та практичні. Суть цих змагань була у вирішенні хімічних завдань щодо складання рівнянь реакцій хімічних процесів та розрахунку багаторівневих хімічних задач. Практичний тур складався із вирішення експериментальних лабораторних завдань. Студенти на практиці показували свої навички і уміння аналізувати розчини і хімічні речовини.

Селезньова О.О., асистент кафедри хімії, кандидат біол. наук

Цехмістренко С.І., завідувач кафедри хімії, професор, доктор с.-г наук