Візит делегації Білоцерківського національного аграрного університету до Словацького сільськогосподарського університету (м. Нітра, Словаччина)

Делегація Білоцерківського національного аграрного університету з візитом у Словацькому сільськогосподарському університету лише другий день, але ці два дні були настільки насиченими на зустрічі, участі у наукових та освітніх заходах, скільки опрацьовано і обговорено питань, що стає зрозумілим – наша співпраця з даним закладом розвивається і набуває шалених обертів.

Хоча понеділок 15 жовтня випав для багатьох українців вихідним, проте, на міжнародній арені він став продуктивним та насиченим для нашого університету.

Напередодні, 15 жовтня, делегація Білоцерківського національного аграрного університету у складі проректора з наукової та інноваційної діяльності, професора  Варченко Ольги Миронівни та декана економічного факультету, професора Паски Ігоря Миколайовича, прибула до міста Нітра у Словацький сільськогосподарський університет.

Одразу, по прибутті, відбулася зустріч у міжнародному відділі університету  між представниками делегації та закордонними колегами щодо спільної проектної діяльності за програмою Еразмус+ та Горизонт 2020.

Учасники обговорили план розвитку співпраці між університетами на поточний рік щодо освітньої, наукової та міжнародної діяльності.

Інновації сучасності завжди йдуть лише вперед та сприяють подальшому розвитку в певній сфері діяльності.

Сьогодні, 16 жовтня, у Словацькому сільськогосподарському університеті відбулося офіційне відкриття лабораторії з вивчення споживчої поведінки, на якому були присутні представники Білоцерківського національного аграрного університету –  проректор з наукової та інноваційної діяльності, професор Варченко Ольга Миронівна та декан економічного факультету, професор Паска Ігор Миколайович. Також на заході були присутні представники інших навчальних закладів Європи та представники агропродовольчих компаній з Німеччини, Польщі, Монголії, Індонезії та Чехії.

На відкритті першочергово було зазначено, що головні ресурси для відкриття та фінансування лабораторії надали спонсори - близько 100 тис. євро.

Також цього дня представники нашого університету зустрілися з Головою Вишеградської Університетської Асоціації – Петером Бєліком, було обговорено питання про можливості європейської акредитації МВА з аграрного менеджменту на економічному факультеті Білоцерківського НАУ.