Візит делегації університету Еге м. Ізмір (Туреччина)

23 лютого 2016 року Білоцерківський національний аграрний університет з діловим візитом відвідав Почесний Консул України у м. Ізмір, Турція. Пан Почесний Консул розповів про університет Еге та сільськогосподарський факультет університету. Було обговорено можливості співпраці з університетом, обміну досвідом. Факультет сільського господарства і тваринництва університету Еге запропонував спільну програму в галузі вирощування органічної великої рогатої худоби з БНАУ та з підприємствами даної галузі. Це стосується і різних видів кормів (органічних), будови та облаштування майданчиків, приміщень для вирощування худоби.

Крім цього, було обговорено можливість створення спільної освітньої програми між університетами, для надання можливості навчатися громадянам обох країн як в Туреччині (факультет сільського господарства і тваринництва) так і в Україні (агробіотехнологічний і біолого-технологічний факультети БНАУ).