Візит науковців до Житомирського національного агроекологічного університету

26–27 жовтня викладачі факультету ветеринарної медицини, завідувач кафедри паразитології та фармакології, доцент Антіпов Анатолій Анатолійович та асистент кафедри Бахур Тетяна Іванівна, взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Еколого-регіональні проблеми ветеринарної медицини в забезпеченні здоров’я тварин», присвяченій 30-й річниці створення факультету ветеринарної медицини Житомирського національного агроекологічного університету.

У конференції взяли участь викладачі-науковці 8-ми факультетів ветеринарної медицини ВНЗ України (Білоцерківський національний аграрний університет, Полтавська державна аграрна академія, Дніпровський державний агро-економічний університет), представники Житомирського обласного управління, а також спеціалісти фірм-виробників ветеринарних препаратів, кормів та кормових добавок для тварин «Живина», «Hills», «Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод».

На засіданні секції «Заразні хвороби тварин», яке відбулося у рамках конференції, доцентом Антіповим А.А. було зроблено доповідь на тему «Поширення збудників інвазійних хвороб у фазанів біопарку «Золотий фазан». Доповідь викликала інтерес і жваве обговорення.

Підборська Р.В., доцент каф. паразитології та фармакології