Впровадження хімічного лізингу в Україні

Організація Об'єднаних Націй з Промислового Розвитку (ЮНІДО) почала реалізацію глобальної програми з впровадження Хімічного лізингу. За підтримки урядів Австрії та Німеччини модель Хімічного лізингу активно реалізується в Україні, Росії, Бразилії, Хорватії, Колумбії, Єгипті, Уганді, Мексиці, Сербії та Шрі-Ланці. Серед компаній, що успішно впровадили бізнес-модель Хімічного лізингу в різних країнах, можна назвати наступні: EkoLab, Хенкель, Дженерал Моторз, Кока-Кола та інші.

В стінах Білоцерківського національного аграрного університету відбулася робоча зустріч з представниками центру «Ресурсо-ефективного та чистого виробництва», під час якої обговорено питання перспектив участі нашого університету в міжнародному проекті із впровадження хімічного лізингу в аграрному секторі України в рамках глобальної програми ООН з Промислового Розвитку (ЮНІДО). В ході зустрічі було обговорено низку завдань щодо реалізації запланованих заходів на базі сільськогосподарських підприємств регіону.

Детальнішу інформацію щодо програми ЮНІДО і моделі Хімічного лізингу можна знайти на сайті: http://www.chemicalleasing.org