Вручення стипендій Голови Київської обласної державної адміністрації

22 листопада у стінах Київської обласної державної адміністрації відбулося засідання Київської обласної студентської ради, основною метою якої було урочисте вручення сертифікатів Стипендіатам Голови Київської обласної державної адміністрації – Горгана О.Л.

Були нагородженні троє студентів БНАУ, які є активними учасниками у житті університету – це Ворона Євгеній, Краснощок Анастасія та Муковоз Анастасія.

На засіданні виступили з промовою координатор Програми «Молодіжний працівник», представник Державного Інституту сімейної та молодіжної політики Анна Острікова та представник міжнародного проекту Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) «U-Report Ukraine» Світозар Ніцполь. Також, Лідія Фесенко, Президент молодіжної громадської організації «Українська асоціація студентів», розповіла про співпрацю з молодіжною громадською організацією «Українська Асоціація студентів» та про зміни до Закону України «Про вищу освіту».

Щиро вітаємо наших стипендіатів!

Голова інформаційного комітету студентської ради Краснощок А.