Всесвітній день книги

 

23 квітня все творче суспільство відзначає всесвітній день книги, у 1995 році в Парижі Генеральна конференція ЮНЕСКО вирішила віддати в цей день дань поваги книгам і авторам, закликає всіх, особливо молодь находити задоволення в читанні.

Цьому дню був організований поетичний вечір із творчою родиною Ольгой та Андрієм Будугаями із студентами біолого-технологічного факультету, що відбувся у читальному залі гуртожитку № 3.

  

Подружжя Будугаїв поділилися своїми спогадами про свої студентські роки, представило свої збірки поезій та прози: «Скарби Приазов’я», «Сторінки історії Запорозького козацтва», збірка творів для дітей «Святковий вінок», «У тунелях таємничої Дори», «Слова – світи». Андрій Олександрович виконував у супроводі гітари пісні про кохання, Ольга Дмитрівна декламувала нам свої поезії про Україну, про рідну мову, про батьків і друзів.

 

Хотіла б я, щоб душі моїх слів

Для зцілення й любові лиш світили,

Щоб жоден склад у віршах не посмів

Служити сірій або чорній силі

Ольга Будугай

 

Нам було дуже цікаво і приємно зустрітися з талановитим подружжям і поспілкуватися особисто. Ця зустріч дуже надихнула нас, сподіваємося, що ця зустріч була не останньою.

 

Студенти БТФ 1СП Любченко Наталія, Гордієнко Володимир