Всесвітній день поезії. Зустріч з поетом-гумористом В.І. Дідківським

Весна – поетичний час року, який дарує нам радість і натхнення, і весняні свята, наповнені поезією. Це: вшанування поетичного генію Т.Г. Шевченка, улюблене свято 8 Березня і Всесвітній день поезії – свято, яке відзначається щороку в день весняного рівнодення – 21 березня. Покликання поезії – привернути увагу до найглибших і найгостріших духовних проблем людства. З цією метою у всьому світі відбуваються поетичні конкурси, читання віршів та поем, літературні зустрічі.
Творча зустріч з поетом-гумористом – В.І. Дідківським,  відбулася цього дня і в переповненій студентами читальній залі бібліотеки центрального корпусу. Володимир Іванович, член Спілки письменників України, лауреат обласної літературної премії ім. Г. Косинки; лауреат Білоцерківської міської літературно-мистецької премії ім. І. Нечуя-Левицького народився на благодатній землі Володарщини, яка щедра на талановитих майстрів слова. Після закінчення середньої школи, майбутній поет вступив на філологічний факультет Київського педагогічного інституту, після закінчення якого, все своє життя присвятив освітянській ниві і поезії. Володимир Іванович – автор десяти поетичних збірок. Серед них найвідоміші: "Всім по шматочку", "Ярмо", "Дзвін", "Аби не гірше", "Став учитель депутатом". Всі вони були представлені на виставці-інсталяції: "Якщо сміємося, значить живемо", яку підготували бібліотечні фахівці. Гумористичні вірші В. Дідківського особливі, вони поєднують у собі і тонку іронію, і гостру сатиру. Автор подарував присутнім низку своїх дошкульних і комічних творів, які були прочитані з особливою майстерністю. Усмішки поета неодноразово звучали на українському радіо та "гостювали" на сторінках легендарного "Перця". У творчому доробку митця є і ліричні поезії, які вже стали піснями. Він створив їх у співавторстві з композиторами Г. Тищенком та Г. Музикою. Поет – керівник творчої літературно-мистецької студії, допомагає залучати до творчості талановиту молодь. То ж запропонував творчу співпрацю студентам-початківцям літературного пера, які знайшлися серед глядацької  аудиторії.