З нагоди Дня землевпорядника 13 березня на агробіотехнологічному факультеті відбувся Всеукраїнський науково-виробничий семінар «Земельні ресурси України і сучасна землевпорядна наука».

Урочисте відкриття семінару розпочав перший проректор, проректор з організаційної роботи, д-р біол. наук, профессор В.П. Новак. З привітальним словом виступили декан агробіотехнологічного факультету, канд. с.-г. наук, доцент В.С. Хахула та голова Узинської міської об’єднаної територіальної громади, к. е. н. В.Ю. Гринчук.

На пленарному засіданні було заслухано доповіді д. техн. н., професора кафедри геодезії, картографії та землеустрою В.І. Рубльова, аспіранта НУБіП України Р.А. Харитоненка, завідувача кафедри управління земельними ресурсами та земельного кадастру, канд. тех. наук, доцента В. М. Демченка, інженера кафедри геодезії, картографії та землеустрою І. В. Кулика та інші.

На завершення семінару відбулася посвята студентів 1-го курсу спеціальності «Геодезія та землеустрій» у землевпорядну родину, де вони зачитали клятву та виконали «Гімн землевпорядника».