Всеукраїнський семінар “Актуальні питання роботи мікробіологічної лабораторії. Валідація мікробіологічних методів. Оцінювання невизначеності”

На базі Інституту післядипломного навчання керівників і спеціалістів ветеринарної медицини Білоцерківського НАУ відбувся Всеукраїнський семінар “Актуальні питання роботи мікробіологічної лабораторії. Валідація мікробіологічних методів. Оцінювання невизначеності. Мікробіологічний моніторинг антибіотикорезистентності збудників інфекційних хвороб тварин.”

До присутніх звернулася директор ІПНКСВН Т.Г. Мазур, висловивши вітальні слова від ректора БНАУ О.А. Шуст та побажавши учасникам продуктивної роботи!

Привітання лунали від О.М. Чечет, в.о. директора Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи!

Декан ФВМ В.В. Сахнюк розповів про діяльність факультету та перспективи його розвитку з залученням сучасних наукових інструментів!

Протягом заходу з доповіддю виступила Т.О. Гаркавенко, перший заступник директора ДНДІЛДВСЕ, та інші працівники науково-дослідного відділу.

Також в семінарі приймали участь фахівці регіональних, міжрайонних та міських лабораторій Держпродспоживслужби, викладачі ІПНКСВН та ФВМ.

Вдячність колегам за продуктивну роботу, зокрема новизну наукових пошуків та інноваційність підходів!