Вшанування пам'яті загиблих під час Революції гідності на факультеті права та лінгвістики

21 листопада на факультеті права та лінгвістики відбувся захід присвячений вшануванню пам'яті загиблих під час Революції гідності.

Заступник декана факультету Бровко Н.І. звернулась до студентів та наголосила не необхідності вшанування пам'яті загиблих та  тих, хто вніс свій внесок у Революцію Гідності.

До студентів факультету цього дня завітав представник КП Білоцерківської міської ради «Муніципальна варта» Телюк Олег Анатолійович. Він розповів студентам про діяльність КП БМР «Муніципальна варта» та зазначив, що захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів, законності та правопорядку є головним завданням КП БМР «Муніципальна варта». Головне в їх діяльності –  дотримання громадської безпеки та благоустрою у місті. Забеспечення правопорядку в кожному населеному пункті та забеспечення безпеки їх мешканців має призвести до підвищення рівня безпеки у всій державі.

Представник КП Білоцерківської міської ради «Муніципальна варта» Телюк О.А. зазначив на необхідності плекання почуття патріотизму та вказав, що працівники «Муніципальної варти» також беруть активну участь у заходах присвячених  Дню Свободи та Гідності.