«Вступ до професії» в актовій залі відбулася зустріч з ректором БНАУ

На інформаційній виховній годині «Вступ до професії» в актовій залі відбулася зустріч з ректором Білоцерківського національного аграрного університету, академіком НААН Даниленком Анатолієм Степановичем, виконавчим директором ТОВ «Комплекс Агромарс» (ТМ Гаврилівські курчата), кандидатом сільськогосподарських наук Марченком Олексієм Андрійовичем і студентами агробіотехнологічного, біолого-технологічного, економічного факультетів та факультету ветеринарної медицини. На зустрічі також були присутні проректор з освітньої, виховної та міжнародної діяльності Паска Ігор Миколайович, начальник відділу навчально-методичної та виховної роботи Хахула Лариса Петрівна, декани факультетів та наставники груп. Обговорювалося питання співпраці з ТОВ «Комплекс Агромарс», було заключено договір про проходження виробничої та переддипломної практики студентів БНАУ у ТОВ «Комплекс Агромарс».