Вибір професії – це вибір долі

У сучасному ритмі життя майбутнім абітурієнтам важко зорієнтуватися у великій кількості різноманітних спеціальностей. Наш університет проводить профорієнтаційну діяльність з метою формування в учнів професійного самовизначення, правильного вибору майбутньої професії.

Співробітники кафедри прикладної екології разом зі студентом 3 курсу В. Доброштаном відвідали школи Корсунь-Шевченківського району Черкаської області, де провели цікаві бесіди про можливість отримати вищу освіту у БНАУ, розповіли про різноманітні напрями підготовки у нашому ВНЗ.

Учні зацікавлено сприймали важливу для них інформацію, розпитували В. Доброштана про умови проживання у гуртожитку, студентське дозвілля і можливість стажуватися за кордоном. Вчителі теж з ентузіазмом підтримували вибір школярів, пропонували їм спеціальності згідно з їх захопленнями та психологічними особливостями.

Зустрічі проходили у теплій атмосфері, старшокласники оцінили переваги і виявили бажання навчатися у нашому університеті.

Т.О. Грабовська, доцент