Вибори голови студентської ради факультету права та лінгвістики

8 листопада на факультеті права та лінгвістики відбулося засідання студентства щодо виборів голови студентської ради факультету. Студенти досить серйозно віднеслись до даного заходу і продумано пропонували кандидатури. Від обох напрямів факультету, тобто «філологи» та «правовики» було рекомендовано 3 кандидатури, а саме: Паєвського Олександра студента III, Заіченко Анни студентку І курсу та Масюк Євгеня студента І курсу.
Напередодні, ще до виборів, прентенденти виступили перед студентами своїх груп та факультету в цілому із передвиборними доповідями.
На виборах студентів були присутні 36 осіб, вибори пройшли відкрито і без зауважень.
Голоси розділились наступними чином:
Паєвський Олександр – 33 голоси
Масюк Євгеній – 3 голоси
Заіченко Анна набрала 0 голосів
Тому майже одноголосно новим головою студентської ради факультету права та лінгвістики було обрано Паєвського Олександра.
Вітаємо з перемогою та зичимо успіхів!

Голова інформаційного комітету студентської ради Краснощок Анастасія