Виховна година "Подорожуємо Європою разом"

17 травня бібліотекарі ветеринарного факультету спільно з бібліотекарями міської бібліотечної системи Ольгою Соломаніної, Тетяною Кириченко, Наталією Біляєвою, Тетяною Качановою провели виховну годину "Подорожуємо Європою разом" для студентів 3 курсу ветеринарного факультету. Завдяки цікавій презентації та пізнавальному матеріалу слухачі здійснили віртуальну подорож і познайомились з пам'ятками культури, письменниками, спортсменами, артистами, національною кухнею різних краін. Дуже сподобалось, що пізнання наших студентів на високому рівні, вони відповідали на питання, самі ділилися інформацією, слухали з величезною увагою. Ця тема дуже цікава молодому поколінню. Присутні подякували бібліотекарям за пізнавальну подорож Європою і подарували квіти.