Викладачі БНАУ об'єднуються з науковцями ЄС на шляху боротьби з інфекційними та паразитарними хворобами

13-14 вересня група викладачів БНАУ, в складі доцента кафедри епізоотології та інфекційних хвороб Царенка Т.М. та доцентів кафедри паразитології та фармакології Шаганенка В.С., Підборської Р.В., Бахур Т.І., взяла участь у 6-ій Міжнародній науковій конференції «Інфекційні та паразитарні хвороби тварин» у м. Кошице (Словацька Республіка).

У ході конференції прозвучали доповіді та були презентовані постери, присвячені актуальним проблемам заразних хвороб тварин у виконанні науковців Словацької Республіки, Чешської Республіки, Хорватії, Польщі та України.

Викладачі БНАУ, які мали честь представляти Україну на цій конференції, проголосили лекційну доповідь на тему «Visceral toxocarosis in the model of white mice: effect on the body» (Бахур Т.І.); та постерні презентації «Multiple locus variable-number tandem repeat analysis (MLVA) genotyping of pothogenic Leptospira in Ukraine» (Царенко Т.М.), «Topicality of the intravital diagnosis of Ollulanosis in pigs» (Шаганенко В.С., Підборська Р.В.).

Завдячуючи підтримці керівництва БНАУ, викладачі нашого університету отримали змогу здобути досвід та плідно співпрацювали з науковцями країн Європейського Союзу.

Бахур Т.І., доцент кафедри паразитології та фармакології