Випуск молодших спеціалістів у Бобринецькому коледжі ім. В. Порика

27 червня у Бобринецькому коледжі ім. В. Порика  відбулися урочистості  з нагоди випуску молодших спеціалістів спеціальностей «Виробництво і переробка продукції рослинництва» а «Землевпорядкування», на які були запрошені декан агробіотехнологічного факультету В.С. Хахула, завідувач кафедри технологій в рослинництві та захисту рослин М.Б. Грабовський, доцент О.С. Городецький та  лаборант А.В. Білан.

Перед вчорашніми студентами, їхніми батьками та гостями  виступив директор коледжу О.В. Чорний. Він привітав випускників із закінченням навчання, побажав максимально реалізувати отримані знання на практиці та не забувати про місце, де вони провели найкращі роки свого життя.

До випускників звернувся декан АБТФ В.С. Хахула, який побажав їм успіхів у подальшому дорослому житті та наголосив на важливості продовження навчання у нашому університеті.

Кращі студенти були відзначені грамотами та подяками за старанність у навчанні, активну життєву позицію, громадську роботу, особливі заслуги в спорті та культурному житті коледжу.

Співробітники агробіотехнологічного факультету провели  співбесіду з випускниками коледжу, за результатами  якої було прийнято 36 заяв вступників на навчання за спеціальностями «Агрономія» і «Геодезія та землеустрій».

М.Б. Грабовський, завідувач кафедри технологій в рослинництві та захисту рослин