Випуск та вручення дипломів магістрам економічного факультету

24 лютого 2017 року відбулась урочиста подія – випуск та вручення дипломів магістрам економічного факультету наступних спеціалізацій «Менеджмент організацій і адміністрування», «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності», «Економіка підприємства», «Облік і аудит», «Фінанси і кредит».

Привітати їх із довгоочікуваною подією прийшли проректор з освітньої, виховної та міжнародної діяльності, доктор економічних наук, професор Паска І.М., завідувачі кафедр та наставники. Вони щиро привітали новоспечених магістрів, побажали їм міцного здоров’я, злагоди, миру та подальшого зростання. Зі словами вдячності до своїх друзів-магістрів та викладацького колективу звернувся випускник факультету Крамар О.С.

В кожного свята є свої традиції, про них не забули і в цей день. Магістри мали можливість одну з них відтворити, одягнувши мантії та головні убори – конфедератки, які дружно підкидали догори в знак завершення навчання та отримання дипломів.

Хочеться вірити в те, що всі набуті знання в стінах БНАУ стануть в нагоді для наших випускників, а винуватці свята будуть гордо нести звання «Випускник Білоцерківського національного аграрного університету».