Випускники університету – новатори в управлінні публічним сектором

Кращі з кращих, ті хто свою наполегливою працею досяг сьогодні успіхів, обіймаючи керівні посади в різних сферах публічного сектору України, і щоденно по цеглині вибудовують наш європейський дім, долучилися сьогодні до роботи круглого столу, який відбувся в рамках державної науково-практичної конференції «Аграрна наука – виробництву» і був присвячений пам’яті Василя Івановича Губенка.

Це наші випускники, які  не залишаються байдужими до тих процесів що сьогодні відбуваються в суспільстві і потребують проведення системних реформ та визначення нових орієнтирів розвитку публічної сфери. Це Савчук Юрій, перший заступник голови Білоцерківської РДА, Музиченко Ольга, начальник відділу організації роботи ЦОП  та надання адміністративних послуг управління обслуговування платників БОДПІ, Голубець Інна, головний державний ревізор-інспектор БОДПІ, Крамар Олександр – керівник проекту БМР «Агенція стратегічного розвитку Білої Церкви». Вони висловили своє захоплення тим, що сьогодні університет має можливість готувати високопрофесійні управлінські кадри, здатних ефективно працювати на користь держави та реалізувати системні зміни для забезпечення конкурентоспроможності країни в цілому.

Всі виступаючі були одностайні в думці, що підґрунтям такої можливості стали ті надбання, які факультет накопичив за період свого функціонування, а своїми успіхами вони завдячують тим, хто стояв біля витоків економічного факультету, хто своєю наполегливою працею створював матеріально-технічну базу і сіяв у студентські душі розумне, добре і вічне.

Одним із них був Василь Іванович Губенко, який рік тому відійшов у вічність. Дуже символічно, що час проведення цьогорічної наукової конференції на економічному факультеті збігся з датами  його народження  і смерті. В пам'ять про Василя Івановича було сказано багато теплих слів.  Особливо зворушливими були слова висловлені випускником 2002 року Олексієм Токовенком, Економетрик, SAS Institute та Іриною Квашею, випускницею 2006 р., які приєдналися до роботи круглого столу по скайп-конференції зі Сполучених Штатів  та Німеччини.

Цей захід відбувся в теплій родинній атмосфері і тому не залишив байдужими наших студентів. Вони вислухали із захопленням старших колег і сподіваємось, що їхні поради стануть у пригоді. Ще є час, і, як наголосив Олексій, потрібно  вчити мову, здобувати репутацію як капітал для кар’єри, обирати середовище спілкування із найкращими та сильнішими, щоб потім до них підтягуватись.

Сподіваємось, що такі зустрічі на факультеті будуть відбуватися частіше.

Сокольська Т.В., зав. каф. кафедри публічного управління,  адміністрування та міжнародної економіки