Виробнича практика – впевнений крок до успішного працевлаштування

Навчаючись в університеті, усі студенти отримують добру теоретичну підготовку, але теорія повинна обов'язково закріпитись на практиці. На теренах Білоцерківського району й інших регіонів є безліч підприємств, що із задоволенням готові взяти на практику наших студентів , яких вважають найбільш обізнаними фахівцями.

Саме такої думки притримується і директор ТОВ "ЛВК-Мілк" Валентина Миколаївна Перішко. Вона очолює молокопереробне підприємтво, яке знаходиться в Білій Церкві, і хоч невелике за розмірами, проте в його стінах щоденно трудиться близько 50 працівників, які виготовляють високоякісну молочну продукцію, котра користується попитом не тільки на вітчизняному, але і на зарубіжних ринках.

Коли я потрапив на виробництво, мені, як молодому спеціалісту, приділили максимум уваги. Досвідчений майстер виробництва сиру Віталіна Синькевич, щоб з’ясувати, якими знаннями я володію, поставила мені кілька запитань, що стосуються нашої спеціальності. Пересвідчившись, що інформацією я володію, майстер з посмішкою сказала: «Я ще раз переконалася в добрій професійній теоретичній підготовці студентів БНАУ». Два місяці на підприємстві промайнули як одна мить, адже улюблена справа та прекрасний колектив дають позитивний результат.

Я щиро вдячний викладачам університету за ті знання, які я отримав за час навчання, а також колективу та дирекції компанії "ЛВК-Мілк", які не тільки удосконалюють практичну підготовку наших студентів, а й з радістю запрошують на роботу з гідною заробітною платою.

Вадим Білий, магістрант 2-го року навчання, БТФ