ENG | УКР |

Виставка нових надходжень до бібліотеки на факультеті ветеринарної медицини

 

30 жовтня в читальній залі бібліотеки факультету ветеринарної медицини проводилася виставка нових надходжень. Бібліотекарі презентували літературу та періодику, що надійшла до бібліотеки за останній час. Усі бажаючі мали можливість ознайомитись з понад 150 новими виданнями (підручники, навчальні посібники, методичні рекомендації, монографії, автореферати дисертацій, матеріали конференцій, періодичні наукові видання) в основному з аграрної галузі знань. Серед них були представлені навчально-методичні та наукові видання, які надали до бібліотеки науково-педагогічні працівники університету, що дбають про забезпечення навчальних дисциплін необхідною літературою. 

Особливо відвідувачів виставки, а ними були і викладачі, і студенти, і аспіранти, і фахівці ветеринарної медицини зацікавила іноземна фахова література.

Нещодавно керівництво Ліонської національної ветеринарної школи – VetAgro Sup (м. Ліон, Франція) та особисто директор бібліотеки Marie Viau подарували факультету ветеринарної медицини нашого університету 35 англомовних підручників, які також були представлені на виставці. 

Щорічно фонд наукової бібліотеки БНАУ поповнюється новими виданнями. З їх повним переліком можна ознайомитись в електронному каталозі http://ek.btsau.edu.ua/.

 

Бондаренко А.О., завідуюча галузевим відділом наукової бібліотеки