Виїзне практичне заняття студентів ФВМ з дисципліни «Паразитологія»

26 березня розпочалася навчальна практика студентів 3 СП курсу (б) з дисципліни «Паразитологія». Як зазвичай, практика була проведена на базі НВЦ БНАУ (с. Бугаївка, Білоцерківського району).

Основним завданням студентів було взяття проб фекалій великої рогатої худоби, овець та коней з наступним їх упакуванням та етикетуванням з метою освоєння методики взяття проб без нанесення стресу тварині.

Керівниками навчальної практики були завідуючий кафедри паразитології та фармакології Антіпов А.А. та асистент цієї ж кафедри – Бахур Т.І.

Керівниками було надано можливість студентам отримати новий досвід з небаченим до цього матеріалом, а також закріпити теоретичні знання та практичні навички. Наступним етапом практичного заняття було проведення посмертного дослідження шлунково-кишкового каналу вівці з метою виявлення статевозрілих гельмінтів.

В ході навчальної практики студенти закріпили практичні знання щодо ідентифікації й диференціювання яєць та самок гельмінтів від сторонніх артефактів.

Довбиш Вікторія Віталіївна, студентка 3 СП(б) курсу
3 групи факультету ветеринарної медицини